התקשרו עכשיו ושנו את חייכם:

077-8965663
BRC ישראל
מידע למטפלים ומאבחנים

מידע מקצועי

חברת BRC הינה חברה בין-לאומית מובילה בתחום הרפואה האישית (Personalized Medicine), ובתחום האבחונים הממוחשבים לתפקודים קוגניטיביים ורגשיים. מסד הנתונים של החברה מכיל נורמות רב גילאיות (6-+90) עבור האוכלוסייה הנורמטיבית ועבור אוכלוסיות קליניות שונות (ADHD, דיכאון, PTSD, MCI ועוד).

האבחונים הממוחשבים לתפקודים קוגניטיביים ורגשיים, הינם חלק ממערכת שלמה הכוללת:
שאלונים אישיים, אבחונים קוגניטיביים, בדיקות EEG, MRI ודגימות גנטיות. הקורלציות בין המדדים השונים הקיימים בבסיס הנתונים של החברה, מהוות נדבך נוסף בתיקוף הממצאים אשר מהווים את הבסיס לדוחות האבחון.

אבחון BRC להפרעת קשב מבוסס על תפיסה רחבה ומורכבת של קשיי הקשב, בהתאם למחקרים העדכניים ביותר בתחום  (Nigg, 2005). מדד ה- "ADHD" המתקבל בדוחות האבחון (williams, 2010)מבוסס על שכלול של מדדים שונים (קשב מתמשך, קשב סלקטיבי, פיצול קשב, תפקודים ניהוליים) ולא רק על מדד הקשב המתמשך כפי שמתקבל באבחוני קשב ממוחשבים אחרים. ראו אבחון ADHD.

אבחון BRC הינו היחידי המשלב ממצאים רגשיים בצד התמונה הקוגניטיבית ובכך מרחיב את רמת הסיוע בקבלת החלטות באבחנה וטיפול.

האבחון עבר תיקוף עבור האוכלוסייה בארץ בשיתוף פעולה עם המרפאה להפרעת קשב והסתגלות במרכז הרפואי ע"ש שיבא.

בנוסף למתן שירותי אבחון, מסד הנתונים של החברה משמש חוקרים רבים מכל העולם תוך שיתופי פעולה בין-לאומיים (http://www.brainnet.net).

בשנים האחרונות הרחיבה החברה את תחומי פעילותה לשילוב בין אבחונים ופתרונות ממוחשבים, ופתחה אתר (http://www.mybrainsolutions.com) למישוב ותרגול בארבעה תחומים מרכזיים: קוגניציה, מצב רגשי, זיהוי רגשות ואינטליגנציה רגשית.