התקשרו עכשיו ושנו את חייכם:

077-8965663
BRC ישראל
איך זה עובד?

אבחון BRC להפרעת קשב הינו אבחון נוירו קוגניטיבי ממוחשב אשר מציג פרופיל מקיף ומדויק של היכולות והקשיים הקוגניטיביים של הנבדק, יחד עם שאלוני דווח עצמי לגבי מצבו הרגשי של הנבדק.

האבחון מסייע בידי רופאים, פסיכולוגים ואנשי טיפול נוספים, להבין את קשייו של המטופל, להגיע לאבחנה מדויקת של מצבו ובעיקר להתאים לו תוכנית טיפול מכוונת לצרכיו האישיים באופן מיוחד.

למה מיועד האבחון?
האבחון מיועד להערכה תפקודית ורגשית במגוון של קשיים כמו הפרעת קשב, דיכאון, חרדה וכן בפגיעות ראש, MCI ודמנציה.

מה בודק?
האבחון הממוחשב להפרעת קשב בודק את כל תפקודי הקשב (קשב מתמשך, פיצול קשב, קשב סלקטיבי אימפולסיביות ואינהיביציה), את התפקודים הניהוליים (תכנון וארגון, יכולת למידה מטעויות, גמישות חשיבתית), תפקודי זיכרון מילולי וחזותי, שטף מילולי, והבנה חברתית, עבור מבוגרים מגיל 19 ומעלה - גם מצב רגשי.

למי מתאים?
ילדים מגיל 6 (ובלבד שרכשו רכישה בסיסית של הקריאה), עד למבוגרים בני 90 ומעלה יכולים ליהנות משרותי האבחון שלנו

איך מתבצע?
האבחון מתבצע באמצעות מערכת המופעלת אינטרנטית באמצעות עכבר ומקלדת, הוא קל לביצוע וידידותי מאד למשתמש. האבחון אורך  כ40 דקות, מטלות האבחון קצרות ומגוונות.

בסיום האבחון נשלחות התוצאות לניתוח סטטיסטי ומתקבל דוח המציג את הפרופיל הקוגניטיבי והרגשי של הנבדק על ידי השוואה לנורמות, על פי גיל, מין ושנות לימוד.

דוחות האבחון מציגים את תמונת הכוחות והקשיים של הנבדק ומסייעים בידי הרופא או הפסיכולוג להגיע להחלטה אבחונית וטיפולית מדויקת ומתאימה אישית לכל פונה.

האבחון עבר תיקוף עבור האוכלוסיה הישראלית הדוברת עברית וערבית. ניתן לפנות ישירות לנציגות בארץ על מנת לקבל פרטים נוספים. 

 

  אבחון BRC להפרעת קשב
לחצו כאן לחיפוש מכונים לאבחון BRC בארץ